banner-dol2

O portalu

Wyprawomaniak, to portal dla ludzi którzy uwielbiają podróżować. Dla wszystkich którzy podczas wakacji poszukują ciekawych atrakcji; Dla leniwców, którzy nie lubią planować, za to uwielbiają zwiedzać; Dla tych którzy widzieli już wszystko i mają ochotę na więcej…

Chcielibyśmy zainspirować Was do krótszych lub dłuższych wypraw. Jeśli zaś urlop spędzacie stacjonarnie Wyprawomaniak podpowie Wam, jakie interesujące miejsca możecie zobaczyć w okolicy.

Dzięki wnikliwej selekcji pokazujemy tylko te atrakcje, które naszym zdaniem warte są uwagi. Planowanie wyjazdu często oznacza żmudne przeszukiwanie wielu stron i wybór między wieloma propozycjami. Niestety część z nich “na żywo” okazuje się mało interesująca. Sprawdziliśmy to za Was. Przygotowaliśmy gotowe trasy, które poprowadzą Was do najciekawszych miejsc.

W opisie każdej trasy na początku znajdują się ikony, które informują jakim pojazdem można je pokonać:

– trasa przystosowana do każdego rodzaju auta;

– trasa dla kamperów, które jak wiadomo nie lubią dużych dołów i niskich wiaduktów;

– trasa dla SUV-ów, wiodąca bocznymi drogami, gdzie napotkacie większe nierówności terenu, a po deszczu błoto (ale spokojnie, bez topienia auta po klamki :))

Klikając w ikonkę GPX możecie ściągnąć ślad trasy i wgrać go do swojej nawigacji.

Nawiguj Jeśli korzystacie z Wyprawomaniaka na telefonie, to klikając ikonkę nawiguj przy danej atrakcji zobaczycie dojazd do niej w nawigacji na Waszym urządzeniu.

Teraz pozostaje tylko ruszyć w drogę.

Do zobaczenia na trasie!